ثبت نام/ورودبه شما برای عضویت در این سایت خوش آمد میگوییم!
برای ثبت نام شما بایستی قوانین این سایت را قبول نمایید.


WikiResearchTools - قوانین سایت

شرکت کنندگان محترم در دوره های مجازی پنجمین کارگاه منطقه ای روشهای پیشرفته جستجو در منابع علمی و نوشتن مقالات ISI با سلام و احترام؛ لطفاً با رعایت قوانین زیر ما را در اجرای هرچه بهتر کارگاه یاری نمایید:

الف- مشخصات فردی خود را به دقت و به زبان فارسی وارد نمایید. ملاک صدور گواهینامه دوره ها همین اطلاعات وارد شده توسط شما خواهد بود. خواهشمندیم در صفحه شخصی بر روی دکمه ویرایش اطلاعات کلیک کرده و اطلاعات شخصی خود را به درستی وارد نمایید. شایان ذکر است که از این اطلاعات صرفاً برای تایید هویت شما و نیز ارسال مرسوله های پستی (مانند گواهینامه یا محصولات) استفاده شده و به هیچ وجه در اختیار سایر افراد حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت.

ب- محتوای آموزشی دوره ها اعم از ویدئو و فایلهای ضمیمه توسط اساتید مجرب داخل و خارج از کشور تهیه شده و برای خریداری آنها مبالغ قابل توجهی صرف شده است. این ویدئوها به جهت رعایت حال دانشجویان محترم، با تخفیف های زیاد در قالب دوره های آموزشی ارائه شده است. خواهشمندیم از ارائه آنها در فضای اینترنت و یا تکثیر در تعداد بالا و فروش آن خودداری نموده و بدین وسیله یاریگر ما در ارائه خدمات بیشتر باشید. شایان ذکر است در صورت بروز سوءاستفاده های احتمالی؛ حق هرگونه پیگیری قضایی برای پایگاه wikiresearchtools محفوظ می باشد.

ج- به درخواستهای ثبت نام افرادی که از کدتخفیف مربوط به خود استفاده نکنند و یا اطلاعات شخصی شان را تکمیل ننمایند ترتیب اثری داده نمی شود.

د- در صورتیکه برای مشاهده ویدئوهای آموزشی بدلیل سرعت اینترنت مشکل داشتید می توانید لوح های فشرده دوره ها را از قسمت محصولات سایت سفارش دهید. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکار مشکل را از طریق بخش تماس با ما با پشتیبان سایت درمیان بگذارید.

ه- شرط دریافت گواهینامه پایان دوره ها؛ شرکت فعال در تمامی جلسات و نیز قبولی در آزمون پایان دوره می باشد. صرف ثبت نام در دوره و پرداخت وجه دلیلی برای صدور گواهینامه نیست.

 

باتشکر و احترام

من قوانین این سایت را خوانده و آنهارا قبول میکنم.
بله
خیر