بدون موضوع timeچهارشنبه، 4 آذر، 1394 hits1105writeradmin


بنياد ملّي نخبگان براساس آيين‌نامة «شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر دانشگاهی» تسهيلات ويژه‌اي را براي دانش‌آموختگان‌برتر دانشگاه‌ها براي طيّ دورة نظام‌وظيفة تخصصي اعطا مي‌كند كه باتوجه به درخواست‌هاي فراوان متقاضيان شرايط بهره مندي از آن از ابتداي مهرماه سال 1394 تسهيل شده است.

بدون برچسب

آموزش های مفید  timeچهارشنبه، 4 آذر، 1394 hits2107writeradmin


از مالکیت فکری تا ثبت اختراع را در یک پوستر مشاهده کنید

بدون برچسب

دوره های آموزشی  timeيکشنبه، 26 مهر، 1394 hits10153writeradmin


پوستر کارگاه دهم ویکی ریسرچ تولز

 

مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و پژوهشگران علاقمند؛ دهمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

این کارگاه که در قالب دوره های مجازی و توسط اساتید مطرح داخلی و خارجی از طریق اینترنت ارائه می شوند، مهارتهای مورد نیاز دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران را آموزش می دهند.

 

 

 

 

امسال با توجه به نیازسنجی های به عمل آمده و پیشنهاد اساتید دانشگاه های کشور، که همیشه ما را در امر آموزش یاری کرده اند، علاوه بر امکان ثبت نام تک دوره، به منظور تاثیرگذاری بیشتر و کاهش هزینه ی دانشجویان عزیز، دوره ها به صورت پکیچ هم ارائه می گردند تا یکپارچگی بهتری ایجاد شود و دانشجویان کلیه مهارت های لازم جهت ورود به مقطع تحصیلات تکمیلی را فرا گیرند.

 

 

پکیچ ها:

پکیج شماره یک:  

مخصوص دانشجویان رشته های علوم انسانی و هنر شامل 6 عنوان دوره می باشد که شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره ها؛ با مفاهیم پایه روش تحقیق، روش های پیشرفته جستجو در منابع علمی، نرم افزارهای مدیریت منابع و نیز مقاله نویسی و موضوعات وابسته به آن آشنا می شوند. شرکت در این بسته موجب کاهش هزینه های شرکت کنندگان نیز می شود (در مقایسه با شرکت جداگانه در 6 دوره این بسته).

 

پکیج شماره دو: 


مخصوص دانشجویان رشته های فنی مهندسی و علوم پایه شامل 6 عنوان دوره می باشد که شرکت کنندگان پس از گذراندن این دوره ها؛ با مفاهیم پایه روش تحقیق، روش های پیشرفته جستجو در منابع علمی، نرم افزارهای مدیریت منابع و نیز مقاله نویسی و موضوعات وابسته به آن آشنا می شوند. شرکت در این بسته موجب کاهش هزینه های شرکت کنندگان نیز می شود (در مقایسه با شرکت جداگانه در 6 دوره این بسته).

 

- برای ثبت نام این پکیج ها ابتدا از اینجا عضو سایت شده (در صورتی که قبلاً عضو شده اید وارد صفحه شخصی خود گردید) و از اینجا  پکیج و یا دوره دلخواه خود را ثبت نام نمایید.

 

- امکان ارسال محتوای دوره ها به صورت DVD  برای شرکت کنندگان محترم فراهم شده است.

 

کد تخفیف 80 درصدی برای دانشجویان دانشگاه کاشان:KU941

کد تخفیف 40 درصدی برای دانشجویان دانشگاه های سراسر ایران:DUI941

 

 

توجه: نظر به درخواستهای مکرر دانشجویان عزیز، مهلت ثبت نام تا دهم آذر آخر دیماه ماه تمدید شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09337311532 تماس بگیرید.

ویا از طریق تلگرام به آدرس https://telegram.me/wikiresearchtools با ما تماس بگیرید.

 

دوره های آموزشی  timeيکشنبه، 11 مرداد، 1394 hits1005writeradmin


به اطلاع شرکت کنندگان در نهمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI می رساند که آزمون پایانی مجدد دوره های این کارگاه به صورت مجازی و از طریق همین سایت برگزار خواهد شد.

آموزش های مفید  timeدوشنبه، 31 فروردين، 1394 hits3751writeradmin


از آنجا که در مورد تفاوت بین دو پایگاه ISI و ISC سوالات زیادی پرسیده میشه، تصمیم گرفتم مطلبی با این عنوان آماده و تقدیم دوستان نمایم.

 البته دانستن این مورد برای دانشجویان و پژوهشگران عزیز ضروری است. آنچه که پژوهشگران عزیز دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی باید بدانند این است که همه ما برای توسعه علوم و کاربرد آن نیاز به انتشار نتایج تحقیقات خود داریم به نحوی که دیگر پژوهشگران بتوانند از این نتایج استفاده کرده و از دوباره کاری پرهیز گردد. 

 

آموزش های مفید  timeچهارشنبه، 27 اسفند، 1393 hits4599writeradmin


ورود مستقیم به صفحه دسکتاپ در هنگام ورود به ویندوز ۸٫۱

بدون برچسب

آموزش های مفید  timeسه شنبه، 26 اسفند، 1393 hits40115writeradmin


چگونه فایل PDF قفل شده را ویرایش کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که خواسته اید یک فایل پی دی اف را ویرایش کنید اما به هر دری که زده اید فایده نداشته است. در این قسمت به شما راه هایی را آموزش می دهم که کار برایتان راحت تر گردد.

بدون برچسب

دوره های آموزشی  timeشنبه، 25 بهمن، 1393 hits7091writeradmin


پوستر کارگاه نهم ویکی ریسرچ تولز

 

مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و پژوهشگران علاقمند؛ نهمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

این کارگاه که در قالب دوره های مجازی و توسط اساتید مطرح داخلی و خارجی از طریق اینترنت ارائه می شوند، مهارتهای مورد نیاز دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران را آموزش می دهند.


 

 

پی نوشت: طبق درخواست معاون محترم پژوهش و فناوری دانشگاه، زمان شروع دوره ها تا 26 اردیبهشت تمدید شد.


اخبار 79 (8 صفحه | در هر صفحه 10)