دوره های آموزشی  timeشنبه، 8 آذر، 1393 hits961writeradmin


به اطلاع شرکت کنندگان در هشتمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI می رساند که آزمون پایانی سری دوم دوره های این کارگاه به صورت مجازی و از طریق همین سایت برگزار خواهد شد.

اخبار سایت  timeچهارشنبه، 16 مهر، 1393 hits487writeradmin


ثبت نام هشتمین کارگاه منطقه ای مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی دانشگاه کاشان تمدید شد.

بدون برچسب

دوره های آموزشی  timeجمعه، 14 شهريور، 1393 hits1441writeradmin


پوستر کارگاه هشتم ویکی ریسرچ تولز

 

مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و پژوهشگران علاقمند؛ هشتمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

این کارگاه که در قالب دوره های مجازی و توسط اساتید مطرح داخلی و خارجی از طریق اینترنت ارائه می شوند، مهارتهای مورد نیاز دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران را آموزش می دهند.


 

دوره های آموزشی  timeيکشنبه، 26 مرداد، 1393 hits752writeradmin


به اطلاع شرکت کنندگان در هفتمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI می رساند که آزمون پایانی سری دوم دوره های این کارگاه به صورت مجازی و از طریق همین سایت برگزار خواهد شد.

دوره های آموزشی  timeسه شنبه، 9 ارديبهشت، 1393 hits1232writeradmin


به اطلاع شرکت کنندگان در ششمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI می رساند که سری اول دوم سوم آزمون پایانی دوره های این کارگاه به صورت مجازی و از طریق همین سایت برگزار خواهد شد.

دوره های آموزشی  timeدوشنبه، 1 ارديبهشت، 1393 hits1560writeradmin


پوستر کارگاه هفتم ویکی ریسرچ تولز

 

مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و پژوهشگران علاقمند؛ هفتمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

این کارگاه که در قالب دوره های مجازی و توسط اساتید مطرح داخلی و خارجی از طریق اینترنت ارائه می شوند، مهارتهای مورد نیاز دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران را آموزش می دهند.


 

 

 

 

 

 

اخبار سایت  timeچهارشنبه، 6 فروردين، 1393 hits3061writeradmin


بخش محصولات سایت آماده استفاده و ثبت سفارش توسط کاربران شد.

اخبار سایت  timeچهارشنبه، 6 فروردين، 1393 hits2844writeradmin


بهار با همه زیبایی خود رخ عیان نموده تا یکبار دیگر نویدبخش زندگی دوباره به زمین و زمینیان باشد. رستاخیز دوباره طبیعت بر شما کاربر محترم، مبارک و میمون باد.‏

دوره های آموزشی  timeپنج شنبه، 17 بهمن، 1392 hits6392writeradmin


 

 

 

مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و پژوهشگران علاقمند؛ ششمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

 

 

 

 

   

برای دریافت پوستر کارگاه کلیک کنید.      

     

 

 


اخبار 79 (8 صفحه | در هر صفحه 10)