کارگاه دوره های آموزشی  timeسه شنبه، 5 آذر، 1392 hits1923writeradmin


ثبت نام پنجمین کارگاه منطقه ای مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی دانشگاه کاشان تمدید شد.

دوره های آموزشی  timeشنبه، 18 آبان، 1392 hits4126writeradmin


مرکز تامین منابع علمی معاونت پژوهشی کاشان در راستای افزایش سطح علمی دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران علاقمند؛ پنجمین کارگاه آشنایی با روشهای پیشرفته جستجوی منابع علمی و تدوین مقالات ISI را برگزار می کند.

اخبار سایت  timeسه شنبه، 7 آبان، 1392 hits4074writeradmin


همزمان با شروع سومین سال آغاز به کار پرتال جامع آموزش روشهای پیشرفته جستجو در منابع علمی از نسخه جدید این پایگاه رونمایی شد.

بدون موضوع timeدوشنبه، 2 ارديبهشت، 1392 hits9379writeradmin


لیست کتب ارائه شده در نمایشگاه کتاب تهران

بدون برچسب

آموزش های مفید  timeيکشنبه، 5 آذر، 1391 hits993writeradmin


با مطالعه نکاتی که در این مطلب به آنها اشاره شده٬ می‌توانید بر ضریب امنیت خود در جهان مجازی بیفزایید. این پنج نکته٬ اشتباهاتی ساده و پیش‌پاافتاده‌اند که این روزها بسیاری از کاربران مرتکب‌شان می‌شوند.

با گسترش نفوذ اینترنت و سرویس‌های آنلاین٬ امنیت در اینترنت هم اهمیتی روزافزون یافته است. حفاظت از زندگی دیجیتال و حراست از حریم خصوصی در فضای مجازی٬ موضوعی گسترده است که تسلط بر آن مستلزم پیگیری تحولات دنیای امنیت آنلاین است؛ موضوعی که بسیاری از کاربران حوصله و وقت کافی برای پرداختن به آن را ندارند.

اما در جهانی که هکرها و نفوذگران هر روز دام‌های جدیدی برای سرقت اطلاعات خصوصی کاربران در محیط‌های گوناگون مجازی طراحی و پهن می‌کنند٬ صرفا نصب کردن یک برنامه آنتی‌ویروس روی سیستم کامپیوتری و پسورد گذاشتن برای اتصال وایرلس و بی‌اعتنایی به جزئیات امنیتی٬ نمی‌تواند امنیت شما را تامین کند. آگاهی از برخی اشتباهات فاحش و رایج کاربران اینترنت در سراسر جهان٬ مساله‌ای است که می‌تواند به ارتقای امنیت شما کمک کند. تامین امنیت٬ نیازمند بررسی و به‌روزرسانی پیوسته و مستمر است.

به پنج نکته‌ای که در این مطلب مطرح شده‌اند توجه کنید و تلاش کنید تا جایی که می‌تواند از ارتکاب این اشتباهات خودداری کنید. این مطلب چکیده‌ای از توصیه‌های امنیتی رایج در پایگاه‌های تخصصی امنیت در اینترنت است. فراموش نکنید که امنیت موضوعی کاملا نسبی است و هیچ روش قطعی و دائمی برای تامین آن وجود ندارد٬ اما هرچه بیش‌تر نسبت به آسیب‌پذیری‌ها آگاه باشید٬ می‌توانید از روش‌های بهتری برای رفع آنها بهره بگیرید.

اخبار علمی  timeدوشنبه، 24 مهر، 1391 hits669writeradmin


دانشجویانی که در آستانه پذیرش در دانشگاه آکسفورد یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان هستند معمولا سعی می‌کنند به شدت در عرض چند روز سطح دانش خود را بالا ببرند ولی زمانی که با سوالات عجیب مصاحبه ورودی دانشگاه آکسفورد روبرو می‌شوند، متحیر و متعجب باقی می‌مانند.

 

بدون موضوع timeچهارشنبه، 5 مهر، 1391 hits1462writeradmin


معاونت پژوهشی، مرکز تامین منابع علمی دانشگاه کاشان برگزار می کند.

بدون برچسب

بزودی دوره های آموزشی  timeدوشنبه، 3 مهر، 1391 hits1347writeradmin


 

معاوت پژوهشی دانشگاه کاشان برگزار می کند..

بدون برچسب

بدون موضوع timeشنبه، 20 اسفند، 1390 hits3839writeradmin


با تشکر از تمامی دوستانی که در کارگاه کاشان شرکت کرده اند.به اطلاع می رساند فایل های کارگاه از اینجا قابل دانلود می باشد.

بدون برچسب

بدون موضوع timeسه شنبه، 16 اسفند، 1390 hits3717writeradmin


با تشکر از همه ی دوستانی که در کارگاه شرکت کرده اند دوستان عزیز می توانند فایل های کارگاه را از اینجا دانلود کنید.

بدون برچسب

اخبار 79 (8 صفحه | در هر صفحه 10)