باسلام به تمامی دوستان.

تشکر میکنم از سایت خوب و کار آمدتون.

منکه خوشم اومد و خیلی به دردم خورد دوره های اموزشی این سایت.

ممنون.

امیر قدیمی چرمهینی - دانشگاه کاشان

خیلی از آدم ها علم دارند ، اما تنها بعضی از آنها علم استفاده از علم را دارند... روناس آرا


با عرض سلام و آرزوی بهترین ها برای همه. این دوره هم مثل دوره های قبل گذشت و بسیار رضایت بخش بود. ان شاءالله دوره های بعدی نیز به همین خوبی برگزار گردد.

الهه محمودی میمند - دانشگاه علمی کاربردی شهر بابک کرمان

سلام دوستان راستش من تو شرایطی با سایت آشنا شدم که دانشگاهمون دوره اندنوت قبلاً گذاشته بود و حالا حالاها قرار نبود مجدداً برگزار کنه و من اورژانسی بهش نیاز داشتم. با ناامیدی ایمیلمو وارسی میکردم پیامی از تشکیل دوره در دانشگاهمون ببینم که پیام تبلیغ ویکی ریسرچ دیدم. برام مثل یه معجزه بود این دوره ها حتی از کلاسهایی که حضوری برگزار میشه بهتره چون این امکان هست هرچندبار که خواستی مطالب رو مرور کنی. راستش من قبلاً دوره  اس پی اس اس حضوری گذرونده بودم و چیز زیادی یادم نمونده بود و دوباره در این سایت گذروندم که خیلی بهتر بود، البته با هزینه چند برابر دانشجویان کاشان!!! که بنظر من با مدیریت عالی سایت می ارزه!

مرضیه جعفری - دانشگاه تربیت مدرس

سلام به همه دوستان. تا قبل از شروع ارشد اطلاعی از دوره های مقاله نویسی و ژورنال شناسی نداشتم. به نظر من این دوره ها بسیار عالی و موثر هستند و هر دانشجویی (حتی در کارشناسی) علاوه بر بالا بردن سطح زبان انگلیسی خودش، باید در اونها شرکت کنه. با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت.

امین حیدریان - دانشگاه کاشان

سلام و تشکر از زحماتتون لطفاً امکانی رو فراهم کنید تا بعد از دوره هم بشه با اساتید ارتباط داشت.

سید علی میرعلایی - دانشگاه کاشان
صفحه قبلی صفحه بعدی

صفحه: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]