با سلام و احترام

خیلی مفید و کارآمد بود.

با تشکر 


علی رضا خادمی - دانشکاه دولتی کاشان

بی نهایت مفید بود. از شما بسیار سپاسگزارم.

الهام ملکی نجف آبادی - کانون زبان ایران شعبه نجف آباد

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید گرامی و همه دست اندرکاران، دوره های آموزنده و مفیدی برگزار شد؛ امیدوارم در دوره های بعد با در نظرگرفتن نظرات کاربران و دانشجویان  آموزش های مفید وکاربردی تری برگزار شود.
 با تشکر از همه دست اندرکاران Wiki research tools.

 

اصغر بیگدلی - دانشگاه آزاد واحد کاشان

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دست اندرکاران سایت. طرح ها و کارای بسیار جالب و جدیدی را بکار گرفته اید و تنها مشکل سایت سرور ضعیف و پشتیبانی غیر حرفه ای آن هست و دیگه هیچ ایرادی نداره و از همه تشکر میکنم. از ایده ها و طرح های کاربران هم استفاده کنید ...... ممنون و متشکرم

 

سيدمجتبي طاهري - تهران خ جمهوری

الحق تعالی شأنه

با عرض سلام و تحیات

غور و غوص در لابلای متون و نصوص جانمایی شده در وبگاه وزین ویکی ریسرچ تولز از یکسو، و مشاهده چندرسانه ای های زیبا و پرمحتوای موجود از سویی دیگر، هر انسان علاقمند و پژوهشگر نکته سنج را برآن میدارد که در این وبگاه وقت بیشتری بگذارد و از دقائق و ظرائف مطرح شده در دوره ها حظ و بهره وافر ببرد. جهد پر شهدتان را ارج مینهم و به رسم ادب و تواضع، به پاس تمامی خوبیها و زحمتاتتان عرض میکنم که بایسته و شایسته است تا دست پرمحبت و پرهنر شما زحمتکشان عرصة تحقیق و تتبع را به گرمی فشرد و حمایت نمود. باشد تا قدر و منزلت کار پرارزشتان بیش از پیش بر جامعه علمی و فرهنگی کشور نمایان گردد. ایدون باد.


زیاده عرضی نیست؛ باقی بقایتان

محمد اسدزاده

نوزدهم بهمن ماه سال 92 خورشیدی

محمد اسدزاده - انجمن مهندسان مکانیک ایران
صفحه قبلی صفحه بعدی

صفحه: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]