با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید گرامی و همه دست اندرکاران، دوره های آموزنده و مفیدی برگزار شد؛ امیدوارم در دوره های بعد با در نظرگرفتن نظرات کاربران، آموزش های مؤثرتری نیز برگزار شود.

 

فاطمه سادات بیطرفان - دانشگاه کاشان

با سلام و عرض خسته نباشید، دوره های کاملاً آموزنده ای بود، با تشکر از همه دست اندرکاران Wiki research tools.

 

سید ابوالفضل سجادی نوش آبادی - دانشگاه كاشان

من در دوره «آشنایی با تکنیک ها و ابزارهای جستجو در منابع علمی» شرکت کردم. با اینکه فکر می‌کردم خیلی سایت‌ها و منابع رو می‌شناسم اما متوجه شدم که خیلی چیزها هم بوده که نمی‌دونستم... برام جالب بود.

ممنون از استاد دوره؛ دکتر آل‌ابراهیم و دست اندرکاران.


حمید رضا نیرومند - ساوه

با تقدیم سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز و آرزوی سلامتی

بنده از طریق خانم مهناز طالبی که مدرس کارگاه ISI ما در دانشگاه الزهراء تهران بود، با این دوره ها آشنا شدم و از منزل در کلاسها شرکت میکردم. من در طول تابستان که مشغول نوشتن مقاله ISI بودم، چون با این کلاسها آشنایی نداشتم، حدوداً 4 تا 5 ماه (البته با کمکهای بی شائبۀ خانم طالبی عزیز) زمان برد تا پیپر نوشته شود. الان که در حال گذراندن کلاسها هستم، میبینم که این دوره ها راه میانبری برای نوشتن میباشد و زمان را نیز بسیار کوتاه میکند. تا آنجایی که می توانستم شرکت در این کلاسها را به دوستانم (حتی کاشانیها) یادآوری میکردم. امیدوارم این چنین دوره های مجازی ادامه داشته باشد تا هر کسی از هر کجا بتواند در آن شرکت کند. در اینجا لازم میدانم که از زحمات مدیر سایت و مدرّسین و همۀ دست اندرکاران دانشگاه کاشان تشکر و قدردانی بکنم و از بابت تخفیف دانشجویی نیز کمال امتنان را دارم.

با سپاس-موفق باشید

معصومه حبیبی افراتختی - دانشکده هنر الزهرا (تهران)

سلام

دوره های جالب و آموزنده ای بودند و به همه علاقمندان پژوهش توصیه می كنیم حتما در این دوره ها شركت نمایند.

به مانند سایر دوستان تنها مشكل این دوره را در زمان آن می دانم كه بهتر بود نزدیك امتحانات اجرا نمی شد.

ممنون

ربابه تقی زاده بروجنی - دانشگاه کاشان
صفحه قبلی صفحه بعدی

صفحه: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]