سلام دوستان راستش من تو شرایطی با سایت آشنا شدم که دانشگاهمون دوره اندنوت قبلاً گذاشته بود و حالا حالاها قرار نبود مجدداً برگزار کنه و من اورژانسی بهش نیاز داشتم. با ناامیدی ایمیلمو وارسی میکردم پیامی از تشکیل دوره در دانشگاهمون ببینم که پیام تبلیغ ویکی ریسرچ دیدم. برام مثل یه معجزه بود این دوره ها حتی از کلاسهایی که حضوری برگزار میشه بهتره چون این امکان هست هرچندبار که خواستی مطالب رو مرور کنی. راستش من قبلاً دوره  اس پی اس اس حضوری گذرونده بودم و چیز زیادی یادم نمونده بود و دوباره در این سایت گذروندم که خیلی بهتر بود، البته با هزینه چند برابر دانشجویان کاشان!!! که بنظر من با مدیریت عالی سایت می ارزه!

مرضیه جعفری - دانشگاه تربیت مدرس

سلام به همه دوستان. تا قبل از شروع ارشد اطلاعی از دوره های مقاله نویسی و ژورنال شناسی نداشتم. به نظر من این دوره ها بسیار عالی و موثر هستند و هر دانشجویی (حتی در کارشناسی) علاوه بر بالا بردن سطح زبان انگلیسی خودش، باید در اونها شرکت کنه. با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت.

امین حیدریان - دانشگاه کاشان

سلام و تشکر از زحماتتون لطفاً امکانی رو فراهم کنید تا بعد از دوره هم بشه با اساتید ارتباط داشت.

سید علی میرعلایی - دانشگاه کاشان

با سلام، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، از زحمات شما بسیار سپاسگزارم. دوره ها خوب و مفید هستند فقط لطفاً در صدور گواهی های مربوطه نیز تسریع فرمایند.

با احترام، محمد نجفی، دانشجوی دکتری توسعه و سیاستگذاری کشاورزی - ترکیه - ارزروم

محمد نجفی - دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بهشتی ارومیه

آقا دستتون درد نکنه.دم شما گرم که با ما سازگارین.مثل برخی اساتید محترم اذیت نکردین مارو.همراه ما بودین.

انشالا سال های آتی در جوار شما باشیم

اگه دوره این دیزاین هم بذارین خوبه.مرسی

راضیه زراعت پیشه - دانشگاه کاشان
صفحه قبلی صفحه بعدی

صفحه: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]