با سلام و احترام .

من تا الان 3 مقاله نوشته بودم که توی کشور های آمریکا - فرانسه - استرالیا برای ارائه ی شفاهی دعوت شدم. فکر می کردم که می تونم یک مقاله ی خوب بنویسم ولی بعد از این کلاس فهمیدم هنوز برای نوشتن راه زیادی مونده است.

کلاس خیلی خوب بود ولی زمان اجراش  خیلی بد موقع بود. زمان امتحان بود ولی خیلی مفید بود.

با تشکر

علی رضا خادمی - دانشکاه دولتی کاشان

با سلام

در اینجا از همه کسانی که در برگزاری هر چه بهتر این کلاسها سهیم بودند، صمیمانه سپاسگزاری می کنم.

امیدوارم برگزاری اینگونه کلاسها و کارگاههای آموزشی ادامه داشته باشد. اگر موضوعات جدیدتر و کاربردی تر باشد، کمک بیشتری به دانشجویان مقاطع مختلف می کند.

در ضمن اگر زمان بهتر و مناسب تری برای برگزاری کلاسها در نظر گرفته شود (به طور مثال اگر با تاریخ امتحانات پایان ترم دانشجویان و کنکور ارشد و دکترا تداخل نداشته باشد و  تعداد کلاس کمتری در بازه زمانی مشخص برگزار شود) به مراتب مفیدتر و  با کارایی بیشتری خواهد بود.

باز هم در پایان از زحمات شما سپاسگزارم

سید محمود میرزاباقری برزی - تهران

شرکت در این دوره تجربه جدیدی بود، و اولین دوره ای بود که بدون هیچ اتلاف وقتی به طور کامل امکان یادگیری مطالب آموزشی وجود داشته و در این صورت بازدهی خیلی افزایش می یابد. شرکت در این دوره ها را به تمام دوستانم توصیه میکنم.


زهرا شکری فینی - دانشگاه کاشان


هرچند در ابتدا بنظر می رسد که همه از مهارتهای لازم برای کار با اینترنت و منابع اطلاعاتی برخوردارند اما با شرکت در دوره های این سایت مشخص می شود که این تصور صحیح نیست. مجهز بودن به دانشِ چگونگیِ استفاده از منابع اطلاعاتی تاثیر شگفت انگیزی در انجام صحیح تحقیقات دارد. با آرزوی موفقیت برای همه شرکت کنندگان.


پشتیبان شماره یک - دانشگاه کاشان
صفحه قبلی

صفحه: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]