روال کاری دوره های آموزشی ویکی ریسرچ تولز

 

 

دوره های مجازی سایت ویکی ریسرچ تولز بصورت کارگاهی اجرا می شوند. یعنی در یک بازه زمانی مشخص، ثبت نام برای دوره ها انجام می شود و سپس طبق یک برنامه زمان بندی، اجرا می شوند. سپس آزمون پایانی دوره ها انجام شده و درنهایت گواهینامه آنها صادر می شوند. با این روش طی یکسال، چندین کارگاه برگزار می شود.

 

 

 

 

 ابتدا در سایت عضو شوید.

 

در دوره های موردنظرتان درخواست ثبت نام بدهید. (راهنمای ثبت نام)

 

منتظر بمانید تا درخواست ثبت نام شما از سوی مدیر سایت تایید شود.

 

با اتمام بازه زمانی ثبت نام و شروع دوره ها، دسترسی شما به درسهای هر دوره باز می شود. این امر از طریق پیامک یا ایمیل به شما اطلاع داده می شود. درسهای هر دوره طی برنامه زمان بندی و به نوبت باز شده و هر درس تا پایان دوره باز می ماند. شرکت در درسهای باز شده و مطالعه آن نیز محدود به زمان خاصی نیست و در هر ساعت از شبانه روز قابل مراجعه و استفاده است.

 

مطالب درسها را که بصورت متن، تصویر، ویدئو یا انیمیشن است مطالعه کنید و در فعالیتهای احتمالی درنظر گرفته شده برای آن درس مثل آزمون و تمرین شرکت کنید. در طول دوره می توانید از ابزارهای ارتباطی با مدرس استفاده کرده و سوالات یا ابهامات خود را از او بپرسید.

 

در آزمون پایانی دوره شرکت کنید و اگر پروژه پایانی داشت آنرا انجام داده و برای مدرس ارسال کنید. ممکن است برخی از دوره ها دارای آزمون و پروژه نباشند.

 

در صورتیکه حدنصاب نمره را از مجموع فعالیتهای خود (مطالعه دروس، آزمون و تمرین دروس، تماس با مدرس و شرکت در گفتگوهای دروس، آزمون و پروژه پایانی) بدست آورید خواهید توانست درخواست صدور گواهینامه برای آن دوره بدهید تا برای شما ارسال شود.

 

 


 

با اتمام روند صدور و ارسال گواهینامه ها، دوره های کارگاه به حالت آرشیو منتقل می شوند اما شرکت کنندگان در هر دوره به محتوای دروس برای همیشه دسترسی خواهند داشت.
برای راحتی شرکت کنندگان؛ لوح های فشرده ویدئوی دوره ها در بخش محصولات سایت قرار داده شده که علاقمندان و شرکت کنندگان دارای سرعت اینترنت پایین می توانند آنرا سفارش دهند تا برایشان ارسال شود.

 

شایان ذکر است که کلیه مراحل کار از طریق اینترنت و همین سایت خواهد بود و نیاز به هیچ کاری بصورت حضوری نیست. یعنی از ثبت نام تا شرکت در کلاسها و مطالعه مطالب تا شرکت در آزمون ها بصورت مجازی (اینترنتی) است.
 

در تمامی مراحل، پشتیبانان سایت همه چیز را زیر نظر داشته و در صورت لزوم، شرکت کنندگان را راهنمایی می کنند.

 

 

پیشنهاد می کنیم بخش سوالات متداول سایت را مطالعه کنید تا به اطلاعات سودمندی دست یابید.

 

hits7827بازدیددوره هاي در حال برگزاري