راهنمای ثبت نام

 

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزشی ویکی ریسرچ تولز می بایست ابتدا در سایت عضو شوید. برای اینکار به این آدرس بروید.

ابتدا قوانین سایت را به دقت مطالعه و آنها را قبول نمایید. در صفحه بعد، اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

  • - برای نام کاربری؛ عبارتی دلخواه و به لاتین وارد کنید. می توانید از اعداد (مثلاً شماره کارت ملی تان) هم استفاده کنید.
  • - در قسمت نام حقیقی؛ نام و نام خانوادگی تان را به فارسی وارد کنید.
  • - در قسمت پست الکترونیک؛ ایمیل تان را وارد کنید. در صورتیکه ایمیل ندارید می توانید یک ایمیل غیرواقعی بنویسید! اما یادتان باشد که اگر روزی رمز عبورتان را فراموش کنید از این ایمیل برای بازگرداندن آن استفاده می شود.
  • - رمز عبور دلخواه تان را نیز دو بار وارد نموده و دکمه عضویت در سایت را بزنید. دقت کنید که نام کاربری و پست الکترونیک نباید تکراری باشند، به عبارت دیگر نباید قبل از شما فرد دیگری آنرا ثبت کرده باشد در غیر اینصورت سیستم اخطاری را نمایش خواهد داد.

 

کادر ثبت نام

 

نکته: در قسمت نام حقیقی حتماً نام و نام خانوادگی خود را به فارسی درج نمایید. دقت کنید که این نام در صدور گواهینامه و سایر بخشهای سیستم استفاده می شود و بهمین خاطر حتماً آنرا بصورت کامل و فارسی وارد نمایید.

 

اگر همه چیز درست باشد به صفحه شخصی تان هدایت می شوید. در این صفحه ابتدا بر روی دکمه ویرایش اطلاعات ( ) کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

 

ویرایش اطلاعات شخصی

 

پس از آن و در صفحه شخصی بر روی آیکون لیست دوره ها کلیک کنید. لیستی از دوره های موجود نمایش داده می شود. با کلیک بر روی عنوان دوره و نیز مدرس آن می توانید به اطلاعات بیشتری دست یابید. بر روی دکمه درخواست ثبت نام در دوره کلیک نموده و آنرا تایید نهایی کنید.

 

درخواست ثبت نام در دوره

 

اگر دارای کدتخفیف (کوپن تخفیف) هستید شماره آنرا در بخش مربوطه وارد کنید. درخواست شما برای مدیر سایت ارسال می گردد تا پس از بررسی، تایید شود. لیستی از دوره های شما که تایید شده و یا منتظر تایید هستند در صفحه شخصی تان قابل مشاهده خواهد بود. همچنین تاریخ شروع و پایان دوره را نیز می توانید ببینید.

 

لیست دوره های ثبت نامی

 

نکته: در صورتیکه اعتبار شما برای شرکت در دوره کافی نیست از طریق بخش مربوطه در صفحه شخصی تان نسبت به افزایش موجودی خود اقدام نمایید.

 

برای مشاهده محتوای دوره بر روی عنوان آن دوره کلیک کنید. در صورتیکه درخواست ثبت نام در دوره شما تایید شده باشد و نیز زمان شروع دوره فرا رسیده باشد به صفحه ورودی دوره هدایت خواهید شد.

در صورت درخواست راهنمایی بیشتر، با ما تماس بگیرید.

 

hits22943بازدیددوره هاي در حال برگزاري