رسالت و هدف اصلی سایت ما؛ ارائه آموزشهای تخصصی در قالب دوره های مجازی است. اغلب دانشجویان تحصیلات تکمیلی و نیز پژوهشگران نیاز دارند تا مهارتهای جستجو و کار با ابزارهای مربوطه را بدست آورند اما متاسفانه منابع موجود در این زمینه یا جامع نیستند یا بصورت پراکنده هستند. ما با تدوین و اجرای دوره های مجازی در صدد رفع این مشکل برآمده ایم.

دوره های مجازی با بهرمندی از قابلیت های اینترنت؛ امکان شرکت علاقمندان از هر مکان و در هر زمان از شبانه روز را فراهم می کند.

ما سعی می کنیم تا با بهترین اساتید در زمینه های مربوط به روشهای جستجو در منابع علمی از سرتاسر دنیا تماس بگیریم و از دانش آنها برای تهیه دوره های تخصصی استفاده کنیم. دوره های مجازی سایت ما شامل معرفی نرم افزارهای لازم، روشهای تدوین مقاله، آشنایی و نحوه کار با پایگاههای اطلاعاتی و موضوعاتی از این دست می باشند.

برخی از دوره های سایت رایگان بوده و برخی دیگر نیازمند داشتن اعتبار است. هزینه مربوط به دوره های تخصصی سایت ما در مقایسه با دوره های مشابه حضوری بسیار ارزانتر است (در برخی موارد تا یک دهم!).

برای شرکت در دوره های مجازی لازم است تا در سایت عضو شوید. روش ثبت نام در دوره های دلخواه را در راهنمای سیستم مطالعه نمایید.

 

لیست دوره های سایت ما را از اینجا ببینید.